+420 244 471 297
beam@beam.cz
Nejlepší řešení pro Váš dům
Další odkazy

Máte tematicky příbuzný web? Pak vám nabízíme vzájemnou spolupráci formou výměny odkazů.
Pokud máte o výměnu zájem, napište na info@aivision.cz.Nevíte jak vyřešit uspořádání bytu? Vestavěné skříně Vám ušetří potřebné místo.
Moderní kuchyně s velkým úložným prostorem je vhodná pro každou domácnost.

Naše chovatelské potřeby dopřejí vaším mazlíčkům nejvyšší péči.
Vytvořte si vlastní návrh vestavěné skříně během pár minut.

Prodej palivového dřeva
Dřevo
Sůl posypová
Peletky
Prodej dřeva
Hnědé uhlí
Nejlevnější palivové dřevo
Černé uhlí
Nejlevnější palivové dříví
Prodej dřeva
Návrhy zahrad
Dřevo na topení
Dřevěné peletky
Akvárium na míru
Brikety
Palivové dříví
Palivové dřevo

Pronájem bytu Praha
Vestavěné skříně
Vestavěné skříně na míru

Vestavěné skříně STAKO - Využijte prostor pro bydlení beze zbytku.

Krby na míru a krbová kamna od specialisty v oboru na zakázku. Nabízíme krbové vložky světových značek.

Rekonstrukce

PROSTUPY a PRŮCHODKY pro kabely a potrubí

Primárním zdrojem energie pro tepelná čerpadla NIBE slouží teplo naakumulované v zemi, to lze odebírat z plošného kolektoru, vrtů a nebo ze spodní vody.

Tepelná čerpadla vzduch-voda od švédského výrobce NIBE jsou vhodná pro menší i větší rodinné domy a komerční objekty.

Horizontální žaluzie představují velmi rozšířený způsob protisluneční ochrany a jsou nedílnou součástí interiéru. Ochraňují nejen proti slunečním paprskům, ale chrání i vaše soukromí a především s nimi regulujete světlo v místnosti.

Zdravotní matraceMatrace z kvalitních přírodních materiálů mají ortopedické a hypoalergenní vlastnosti, jsou ideální pro zdravý spánek a vhodné pro lidi trpící bolestmi zad, astmatem, alergiemi, nadváhou či kožními problémy.

Pokud máte rádi luxusní interiérové dveře a nespokojíte se s běžnou nabídkou interiérových dveří, jsou pro Vás luxusní dýhované dveře řady Briliant jasnou volbou. Lesklé dveře v bezfalcovém provedení Vám vyrobíme jak v typizovaných rozměrech, tak i v rozměrech atypických tedy zcela na míru.

Nábytek Zlín dováží přímo od výrobců, zastupuje kvalitní zahraniční, ale i domácí výrobce nábytku, bytových doplňků a dekorací, veškeré komodity pro komplexní vybavení interiérů. Od návrhu až po realizaci.

Rolety - od Českého výrobce PROALU. Vyrábíme a montujeme předokenní rolety, rolovací sítě proti hmyzu a roletová garážová vrata. Garance nejlepší ceny.

Předokenní rolety - tak jak je možná neznáte. Ukážeme na výhody a nevýhody pro pořízení předokenních rolet.

Izolační pěna je investice, která se vám (je-li kvalitní) musí v určitém časovém horizontu finančně vyplatit – pokud vám dodavatel poskytne vše potřebné, lze všechny důležité hodnoty do rovnice úspor jednoduše dosadit.

Snížení tepelných ztrát a zajištění tepelné pohody - termoizolační nátěr

Vrtané studny - nezávislý zdroj pitné vody

Záclony nejvýhodněji od Styltex.cz
Římské rolety - konečné ceny na 2 kliky

Hlavním cílem firmy OKNOTHERM je vyrábět kvalitní plastová okna, a proto jsme zavedli do výroby profilové systémy od renomovaného německého výrobce okenních profilů firmy VEKA, který vyrábí a dodává profily výhradně v kategorii třídy A.

DSB Carpet s.r.o. - koberce nejlevněji - Zabýváme se prodejem metrážových koberců, kusových koberců, běhounů, pvc a doplňků za nejnižší ceny na trhu. Dále se zabýváme prodejem kvalitních kusových koberců, luxusních metrážových a objektových koberců z Belgie, Turecka a Indie za nejnižší možné ceny. Naše prodejny se nachází v Praze 5 a v Kladně. Srovnejte naše ceny s konkurencí a řekněte, jestli nemáme levné a nejlevnější koberce.

V našem sortimentu najdete registrační pokladny s rychlým tiskem na termopásku, které jsou vhodné pro malé i velké obchody. Všechny pokladny mohou být zapojeny do pokladního systému pro prodej se čtečkou čárového kódu.

Home | Shozy na prádlo | Dvířka | Sety | Shozové potrubí | Montáž | eShop | Kontakty

BEAM ČR s.r.o. V Areálu 1227, 252 42 Jesenice u Prahy Tel.: 244 471 297 Fax.: 244 471 296
www.beam.cz | www.centralnivysavace.com, tvorba webových stránek - AiVision, s.r.o.